dnes má meniny Želmíra
zajtra Ela
23.5. 2022
  Alexander Vajda, centrum ALVA
  Poradňa plávania

  Potrebujete či máte záujem vedieť viac o dôležitosti plávania pre správny vývoj Vašich detí, o podmienkach, ktoré musia byť pri plávaní detí dodržané, ...?

  Viete, že s plávaním Vášho dieťatka môžete začať už pár dní po jeho narodení? Prečítajte si viac v našej rubrike "Vodné deti". Pýtajte sa v našej Poradni plávania, v ktorej Vám rád poskytne svoje rady a skúsenosti zakladateľ novorodeneckého a dojčenského "plávania" v Slovenskej republike Alexander Vajda.

  Opýtajte sa tu.


   

  21
 • Mám 3-mesačného syna a rada by som s nim išla plávať, ale neviem, aké plienky mám použiť.

 • Som v 13. týždni tehotenstva a chcem sa spýtať, či nie je pre mňa nebezpečné chodiť sa kúpať na kúpaliská. Komplikácie nemám zatiaľ žiadne.

 • Dobrý deň, prosím Vás , kde by sme mohli ísť plávať s našou trojmesačnou dcérkou? Sme zo Spišskej Novej Vsi. Je niečo také v našom okolí? Ďakujem veľmi pekne

 • Dobrý deň, mám 3-mesačného synčeka, rada by som vedela od koľkých mesiacov, resp. rokov je vhodné kúpanie v mori. Ďakujem

 • Dobrý deň. Má každá inštruktorka certifikát na učenie kojencov? Plávali
  sme, ale neboli sme spokojní, malá dostala infekciu. No, nato som sa
  dozvedela, že infekciu zapríčinili jej pomôcky. Ako sa to môže stať? Odišli
  sme z hotela a plávame v Bojniciach u slečny Tatiany, je to neporovnateľné!
  Čo má spĺňať inštruk., veď je to práca s deťmi!

 • Dobrý deň, veľmi pekne by som Vás chcela poprosiť som v 27 t.t. a keďže je čas horúcich letných dní, chcem sa opýtať, ako je to s plávaním na termálnych kúpaliskách a či teplota vody 29,30 stupňov nie je pre mňa nebezpečná, ďakujem a prajem príjemný deň

 • Dobrý deň, mám 22-mesačného syna, ktorému dlho trvá, kým sa osmelí, ale potom je problém ho vytiahnuť z vane. Chcem sa spýtať, či by bolo vhodné chodiť s ním na plávanie a chcem sa spýtať, kde je možné v Žiline navštíviť takého kurzy. Ďakujem.

 • Dobrý deň, chcem sa spýtať: mám 2-ročného syna, ktorý sa bojí vody už skoro rok. Kúpeme sa tak, že do vane si dáme „lavor“ s vodou, postojačky a nie s nadšením. Vlasy s plačom. Nechce si do vane sadnúť ani na chvíľu. Mám dojem, že nič sa mu vo vani nestalo, ani sme ho nikdy neostriekali „surovo“, možno mu do očiek vošiel šampón, naozaj nie som si vedomá ničoho závažnejšieho, prečo by to mohlo byť. Ako by sme to mohli prekonať Rovnaký problém je aj s bazénmi. Je to pre neho hotové utrpenie, plače, drží sa nás silno. Chystáme sa na plávanie k Vám do Hotela Lesná (po skvelých referenciách), tak snáď aspoň tam to prekonáme. Ďakujem.

 • Máme 7-mesačné dievčatko, môžeme ísť s ňou už do termálneho kúpaliska na Kaskádach v Sielnici. Je to príjemne teplá voda a čistá.

 • Dobrý deň! Chcem sa opýtať, či môže ísť do mora, samozrejme, nie do studeného, 11-mesačné dieťa aspoň na chvíľočku a vôbec, či sa odporúča takéto dieťa zobrať k moru. Zdravotne je ok.