dnes má meniny Dušan
zajtra Iveta
26.5. 2022
  spoločnosť BOIRON SK s.r.o.
  Homeopatická poradňa

  Homeopaticky sa dá liečiť 70 - 80 % ochorení. Homeopatia je vhodná pre všetky vekové kategórie, vrátane tehotných žien a dojčiat! Chcete to vyskúšať? Rada Vám poradí MUDr. Jana Mrázová.

  Kontakty na lekárov - homeopatov vo svojom okolí získate na telefónnom čísle 02/49 10 22 10.
   

  Opýtajte sa tu.

   

  265
 • Dobrý deň, pani doktorka, chcela by som sa opýtať na Vašu radu. Nášmu 3-mesačnému synčekovi na základe výterov z nošteka našli zlatého Stafilokoka. Nasadili mu antibiotiká Suprax, užíval 10 dní a nezabrali. Zatiaľ nechcem, aby mu dávali ďalšie, sú veľmi silné a nezabrali, rada by som to vyskúšala s homeopatikami. Bolo mi doporučené Staphylococcinum, len neviem koľko a ako dlho užívať. Našťastie „len chrčí“, teplotu nemá, tak neviem, čo ďalej. Ďakujem za radu.

 • Dobrý deň. Mám 21 rokov a už šesť rokov mám psoriázu vo vlasovej časti. Niekde som čítala, že na psoriázu celkom dobré vplýva aj homeopatická liečba. Chcela som sa spýtať, či je to pravda a ak áno, ktoré lieky sú dobré. Poprosila by som Vás o rýchlu odpoveď. Ďakujem

 • Mám ročného syna, ktorý mal už 2x angínu a 1x sa z toho dostal bez ATB. Treba v takomto prípade vyšetrenie, alebo stačí podávať Oscillo 1x týždenne ako prevenciu? Ďakujem

 • Dobrý večer, mám čerstvo zistený myóm 2x2cm a veľmi ma to zaskočilo.
  Stále kojím svoju 2-roč. dcérku, veľmi často aj cez deň aj v noci. Mám zavedené IUD Mirena hneď po šestonedelí.
  Myóm mi spôsoboval pocity, akokeby som bola gravidná, pociťujem tlak v podbrušku, zväčšené brucho, nevoľnosť pri rôznych vôňach (napr. zubná pasta), napätie v krížoch a podobne.
  Myslela som si, že ide o cystu alebo graviditu, ale diagnóza myóm ma zaskočila. Neviem, čo mám robiť. Druhé dieťatko plánujeme, ale teraz som bezradná.
  Ďakujem za akúkoľvek radu

 • Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či existujú nejaké homeopatiká na vyliečenie vyrážok alebo akné. Mám 33 rokov a posledné roky mám dosť na tvári vyrážky, neviem ani prečo, krvné testy mám v poriadku - ako myslím štítnu žľazu, možno sú aj nejaké iné testy, čo by som mala urobiť?? Viete mi poradiť aké, ak by trebalo? Ďakujem

 • Dobrý deň. Mám už vyše troch mesiacov problémy, že cítim ako keby nejakú guču v hrdle, ktorá sa nedá prehltnúť a všetko jedlo sa mi lepí v krku, nemôžem dobre prehĺtať, pri každom prehltnutí mi akokeby puklo v krku. Absolvovala som ORL, gastro vyšetrenie, neurológia, ortopédia, všetko negatívne. Najnovšie mi obvodná lekárka predpísala Frontin - anxiolytikum, že vyskúša, či to nemôže byť psychického pôvodu zo stresu. Chcem sa spýtať, či lieky Sédatic PC by mali rovnaký účinok, lebo toto sú silné lieky a majú veľa nežiaducich účinkov, alebo či ich môžem užívať súčasne s Frontinom, či nemôže nastať nejaká interakcia liekov alebo zlé nežiaduce účinky.
  Ďakujem

 • Dobrý deň, som 10 týždňov po pôrode, stále kojím. Už dlhšiu dobu ma neznesiteľne bolia kolená, najmä keď si chcem sadnúť alebo sa postaviť, príp. cupnúť. Mohla by som užívať Rhus Toxicodendron 15CH? Alebo, čo by ste mi poradili? Ďakujem za odpoveď.

 • Prosím radu, som zúfalá, môj 21mes. syn bol pred mesiacom hospitalizovaný so Salmonellosis -s. enteritidis, dehydritato, liečený probiotikami a kreon 5krát 10 granúl, ale máme problém, odmieta varenú stravu v akejkoľvek príprave - pečené, varené - proste všetko, čo prejde varom. Neodmieta tzv. surovú stravu, ale je len veľmi máličko, ako to riešiť?

 • Dobrý deň, dcéra má tri roky a od septembra nastupuje do škôlky. Mohli by ste mi poradiť nejaké homeo na posilnenie imunity?

 • Dobrý deň, dcérka má problémy so zahlienením priedušiek a vykašliavaním. Má ukončených 8 mesiacov a má kongenitálny stridor. Brali sme Spiropen na roztiahnutie dýchacích ciest, ale dcérke sa z toho pokazilo aj spanie. Na chvíľku nám aj pomohli inhalácie, ale keď sme prestali tak sa to vrátilo. Mohli by ste mi poradiť niečo na odhlienenie a lepšie vykašliavanie?
  Ďakujem.