dnes má meniny Rudolf
zajtra Valér
17.4. 2021

Rúra sa cez zimu nezastavila a je to na nej poznať. Neostáva nič iné, len zobrať do ruky hubku, handru a obrniť sa trpezlivosťou, pretože čistenie tohto spotrebiča určite nepatrí medzi vyhľadávané činnosti. Údržba rúry by ale určite nemala byť len záležitosťou jarného upratovania, pretože nejde len o estetiku. Prečo je čistenie rúry dôležité a ako na to?

Túžite po dokonalo čistej a lesklej podlahe ale neviete si vybrať ten pravý mop? Prinášame výber troch najlepších mopov na trhu. Či už upratujete radi, alebo nie, s týmito pomocníkmi vám upratovanie pôjde hravo.

Menštruácia sa týka polovice svetovej populácie a napriek tomu je dodnes témou, o ktorej sa veľa ľudí zdráha hovoriť.  

S týmto sa snaží bojovať mladá nemecká ilustrátorka Lucia Zamolo. Nápad na knihu jej skrsol už počas vysokej školy a najskôr bola len bakalárskym projektom. Už vtedy výber témy musela často vysvetľovať a obhajovať. To ju však len viac „nakoplo“ k dosiahnutiu cieľu. Jej ilustrovaná príručka svetom menštruácie – Červená je pekná – práve vychádza vo Vydavateľstve SLOVART.

Čo by ste povedali na to, keby sa vám v kuchyni objavil svetoznámy kuchár a chopil sa varenia? Predstava je to lákavá a dokonca nemusí byť ani tak ďaleko od reality. TV Paprika totiž oslovila dvadsať profesionálov, ktorí v relácii Šéfkuchárove najlepšie jedlá postupne uvaria pokrmy, ktorým vďačia za svoje dnešné úspechy. Giganti kuchyne predvedú divákom svoju profesionálnu zdatnosť, kuchársku vášeň a podelia sa aj o neuveriteľné príbehy. Prvú časť sledujte už v pondelok 20. apríla o 21:00 hod.

Zabráňte 90 % poškodenia vlasov predtým, než k nemu dôjde*

Každý deň na naše vlasy pôsobí mnoho vplyvov, ktoré ich môžu namáhať, vysušovať a dokonca aj dlhodobo poškodzovať.

Teflónové panvice, sklokeramické varné dosky, exkluzívne mramorové krytiny či moderný drevený nábytok... Táto skupina nemá na prvý pohľad nič spoločné, avšak to len dovtedy, kým nedôjde na čistenie. Všetky spomenuté materiály si totiž vyžadujú osobitnú starostlivosť, keďže nesprávnou údržbou ich možno ľahko a nenávratne poškodiť. Ako na to? Poradíme vám...

Stretnúť Halinu Pawlowskú na oslave narodenín Jari bol naozaj zážitok! Bola veselá a bezprostredná ako vždy, sršala z nej dobrá nálada. Ako vlastne zo všetkých hostí narodeninovej oslavy legendárnej Jari. Aj torta stála za to!   

Snívate o návrate k jednoduchosti prírody a zmysluplnému životu v tomto rýchlom svete zameranom na technológie? AVON vám predstavuje čistú krásu bez kompromisov v podobe novej značky Distillery, ktorá vychádza iba zo sily prírody.

Buďte sama sebou a nechajte vyniknúť vašu krásu! Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novinky z oblasti dekoratívnej kozmetiky, s ktorými vyjadríte svoju osobnosť. Stačí 10 minút a budete krásna po celý deň!

Kampaň 15/2019 (predajné obdobie október/november 2019)

Po pôrode sa chceme dostať do formy čo najskôr. Prebytočné kilá tak neraz riešime nie veľmi „šťastne“- striktné diéty nepomáhajú, väčšinou majú presne opačný efekt. Ak ste sa dali na chudnutie aj vy, určite vás neprekvapí, ak ide časom čoraz ťažšie. Práve vtedy je vhodné zaradiť do režim u tzv. cheat day! O čo ide vysvetlí osobný tréner a výživový poradca Jakub Fabišík.