dnes má meniny Želmíra
zajtra Ela
23.5. 2022

Deti si zaslúžia prostredie plné inšpirácie! Projekt „Každým nákupom pomáhate“ už po piatykrát podporil materské a rodinné centrá po celom Slovensku. Organizátori projektu, spoločnosti Procter & Gamble a dm drogerie markt odovzdali výhercom celkovo 10 000 eur na vytvorenie inšpiratívneho prostredia pre šťastný a zdravý detský vývin.

Míľa pre mamu je tradičné podujatie materských centier pod záštitou Únie materských centier. Cieľom bolo vzdať úctu ženám - matkám a zároveň poďakovať všetkým členkám a dobrovoľníčkam materských centier, že už takmer 20 rokov vytvárajú spoločnosť priateľskú k deťom a rodinám.   
 

Zábavné popoludnie pre malých i veľkých sa už tradične koná v sobotu v predvečer Dňa matiek. Podujatie organizuje Únia materských centier ako najväčšiu oslavu Dňa matiek na Slovensku. 

Deti si zaslúžia prostredie plné inšpirácie! Spoločnosť Procter & Gamble v spolupráci so sieťou predajní dm drogerie markt štartuje už piaty ročník pro­jektu „Každým nákupom pomáhate“, ktorý potrvá do 31. marca 2016.Ak chcete pomôcť, pridajte sa a podporte svojím hlasom vaše materské centrum!

Pomôžte vášmu materskému centru získať vybavenie podporujúce zdravý intelektuálny vývin detí získajte pre seba každý týždeň 5 balíčkov s kozmetickými výrobkami.

Deti v materských centrách budú ešte šikovnejšie!

500 obrázkov detí v dĺžke viac ako 100 metrov bude v sobotu 28. septembra 2013  v záhrade Rodinného centra Macko na Sekurisovej 12 v bratislavskej Dúbravke. Vystavené budú aj obrázky, ktoré deti nakreslili pre dúbravských hasičov. Každé dieťa, ktoré počas leta objavovalo Dúbravku a prinesie správne vyplnenú stránku s tajničkou z pátračskej brožúrky, dostane osobne od maskota Pátrača Tina odmenu a titul Dúbravský superpátrač.

Druhý ročník úspešné hoprojektu „Každým nákupom pomáhate!“ spoločnosti Procter & Gamble a siete predajní dm drogerie markt už pozná mená desiatich šťastných výhercov – materské a rodinné centrá, ktoré získajú finančnú podporu v hodnote 1000 eur na nákup vybavenia, podporujúceho zdravý intelektuálny vývin detí.

Tisíc detí z Dúbravky bude aktívne poznávať miesto, kde žijú. Po splnení ôsmich úloh interaktívnej poznávacej hry získajú titul Dúbravský superpátrač. Hra predstaví deťom pôvod mena Dúbravka a v ôsmich úlohách ich zoznámi s dvoma kostolmi, kaplnkou, detským ihriskom, miestnym úradom, hasičskou stanicou, Horánskou studňou. Pátrači svoje pátranie končia v Rodinnom centre Macko. Pri pátraní ich sprevádza brožúra, v ktorej pátrači a ich rodičia nájdu GPS súradnice a mapu. Jednotlivé úlohy sú zamerané na detaily (napr. otázka, čo má obuté sv. Florián u hasičov). Brožúrky deťom distribuuje Pátrač Tino do materských a základných škôl, jednotlivcom sú k dispozícii v RC Macko. Maskot Pátrač Tino vyhodnotí Dúbravských superpátračov na konci školského roka.

Prvým februárom odštartovalo pokračovanie úspešného projektu spoločnosti Procter & Gamble v spolupráci so sieťou predajní dm drogerie markt „Každým nákupom pomáhate!“, do ktorého sa môže zapojiť každý z vás. Stačí, ak si v čase od 1. februára do 31. mája 2013 zakúpite niektorý výrobok z portfólia značiek spoločnosti Procter & Gamble v predajniach dm a môžete rozhodnúť, ktorých 10 materských a rodinných centier na Slovensku získa prostriedky na nákup vybavenia, podporujúceho zdravý intelektuálny vývin detí.

Spoločnosť Procter & Gamble v spolupráci so sieťou predajní dm drogerie markt na Slovensku prináša jedinečný projekt, do ktorého sa môže zapojiť každý z vás.  Stačí, ak si v čase od 1. júna do 31. augusta 2012 zakúpite niektorý výrobok z portfólia značiek spoločnosti Procter & Gamble v predajniach dm a môžete rozhodnúť, ktorých 10 materských centier na Slovensku získa prostriedky na nákup športového vybavenia.