dnes má meniny Gertrúda
zajtra Bernard
19.5. 2022
Vyskúšajte omega-3 s vitamínom D pre vývoj mozgu a imunitu vašich detí
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Väčšina z nás si je dobre vedomá, že omega-3 mastné kyseliny hrajú podstatnú úlohu v zdraví dospelých, ale ešte väčšie výhody majú pre našich najmenších.

Tieto esenciálne tuky sú obzvlášť dôležité pre deti, pretože zohrávajú kľúčovú úlohu v raste a vývoji a sú spojené s množstvom výhod. Mnoho rodičov si však nie je istých, či sú doplnky stravy s omega-3 pre ich deti nevyhnutné – alebo dokonca bezpečné.

Užívanie omega-3 nemá vekové obmedzenie

Bolo zdokumentované, že už na samom začiatku života v maternici sú omega-3 dôležité pre vývoj mozgu, neskôr majú vplyv na učenie a celkové zdravie, vo vyššom veku na srdce. Doplnky stravy s omega-3 ponúkajú deťom niekoľko výhod. Mnoho štúdií naznačuje, že môžu pomáhať kvalite spánku a pozitívne ovplyvňovať behaviorálny a fyzický vývoj, ba dokonca napomáhať duševnému zdraviu. Teraz už viete, prečo sú omega-3 mastné kyseliny dôležité pre udržanie celkového zdravia vášho dieťaťa.

Omega-3 zvlášť prospešné pre zdravie mozgu detí a zdravotné úrady ich považujú za také dôležité, že schválili zdravotné prínosy a odporučili dennú dávku.

ZÁBAVNÉ - CHUTNÉ - a rozhodujúce pro vývoj mozgu a imunitu detí! NaturaMed je spoločnosť známa vďaka minuloročnej celonárodnej kampani, kde darovali ročnú zásobu vitamínu D pre všetkých záujemcov zadarmo.  

Omega-3 Rybičky vyčnievajú z rady mnohých ďalších juniorských produktov na trhu! Vysoký obsah dôležitých omega-3, tobolky v tvare rybičiek a príchuť cukríkov, ale bez pridaného cukru - to je medzi deťmi zaručený hit. Sú tiež obohatené o vitamín D na podporu imunity!

Kliknutím na odkaz si môžete objednať  ZADARMO balenie omega-3 Rybičiek. Zakrátko bude doručené priamo do vašej poštovej schránky. Toto je len bezplatná vzorka – nič viac.

Jediné, čo musíte zaplatiť je poštovné v sume 1,95 €.

PR