dnes má meniny Vladimíra
zajtra Hedviga
16.10. 2021
Medzinárodný deň žien ako oslava ženskosti
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Medzinárodný deň žien. Korene tohoto sviatku siahajú do roku 1908 v Spojených štátoch, kde tisícky žien bojovali za rovnoprávnosť, volebné právo, zvýšenie platov či skrátenie pracovnej doby. V súčasnosti si každý rok 8. marca pripomíname silu a ženskosť týchto odvážnych žien. Prekvapte seba alebo svoju blízku spriaznenú ženu veselými vecičkami od Dedolesa.

Veselý doplnok nad kolená

Dodajte svojmu outfitu šmrnc vďaka veselým nadkolienkam. V prvé jarné dni môže ešte stále prekvapiť chladné počasie.

Stavte preto na pohodlné a teplé ponožky nad kolená, ktoré vám poskytnú dokonalý komfort. Vyskúšajte kombináciu so šortkami, kratšou sukňou alebo pod trojštvrťové nohavice a vyrazte do nového dňa s dobrou náladou. Výber je viac než pestrý. Máte radi zvieratká, divoké kvety, jemné srdiečka či bodky? Každá žena si nájde svoj obľúbený farebný vzor.

Silonkové ponožky pre veselší deň

Už máte dosť zimy a neviete sa dočkať prvých teplejších dní? S príchodom jari je ten najlepší čas obuť si Veselé silonkové ponožky.  Dodajú vám jedinečný štýl a bohatú dávku dobrej nálady.


Vyzerajú skvelo v kombinácii so šatami, nohavicami, či s inými veselými kúskami. Dodajú vášmu outfitu nový rozmer a zaručene budete svojou originalitou priťahovať pohľady všetkých okoloidúcich.

 

Spodná bielizeň a trenky pre príjemný pocit na pokožke

Chcete potešiť svoju obľúbenú ženu odváznejším darčekom? Prekvapte ju spodnou bielizňou z dielne Dedoles.

Veselé nohavičky jej poskytnú príjemné pohodlie. Či sa už cíti lepšie v minimalistickom dizajne alebo v nej stále žije veselé dieťa a obľubuje mnohofarebné motívy, každá žena si vyberie ten pravý motív presne pre ňu. Kvalitná bavlna zase zabezpečí príjemný pocit materiálu na pokožke. Hitom sú aj veselé dámske trenky, v ktorých sa budete doma cítiť pohodlne nielen pri spánku ale aj počas bežného lenivého dňa.

Úplná tma vďaka maske na spanie

Každá žena má rada, keď je rozmaznávaná a môže si oddýchnuť. Spánok je ten najlepší spôsob ako načerpať energiu. Ak vám prekáža akékoľvek svetlo, alebo v spálni nemáte možnosť urobiť si úplnú tmu, výborným pomocníkom sú masky na spanie. S touto praktickou pomôckou zaspíte raz-dva.

Veselá maska na spanie Dedoles nezlepší len kvalitu vášho spánku, ale aj vašu náladu. Noci aj rána budú odteraz zaručene o 100% veselšie. Táto novinka ponúka viacero farebných motívov, ktoré potešia každú spachtošku.  

 

Veselé papuče pre pohodlie vašich nôh

Každá žena sa chce doma cítiť ako kráľovná. Vďaka novým Dedoles papučiam sa budete u seba cítiť nielen komfortne, ale vyčarujú vám aj úsmev na tvári.

Stačí si vybrať svoj obľúbený motív a môžete šíriť hravosť všade, kam v nich vkročíte. Veselé papuče navyše poskytnú vašim nohám príjemný pocit tepla.

Viac veselých produktov a motívov nájdete na www.dedoles.sk

 

Všetkým ženám prajeme z Dedolesa krásny MDŽ.

PR