dnes má meniny Gertrúda
zajtra Bernard
19.5. 2022
Nové kaše Nature’s Selection prinášajú dojčatám to najlepšie z prírody
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Ako nájsť ideálny príkrm pre našich najmenších? Ako vybrať vyváženú výživu bez pridaných cukrov a aróm, ktoré naviac chutia aj tým najnáročnejším deťom a zasýtia? Ako si poradiť so zavádzaním lepku?  Spoločnosť Nestlé predstavuje nové kaše NESTLÉ Nature’s Selection, ktoré vyhovujú nielen požiadavkám starostlivých rodičov, ale aj náročnejším dočatám. Kaše obsahujú 11 vitamínov, minerálne látky a starostlivo vybrané obilniny, ktoré im dodávajú skvelú, jemne nasladlú chuť.

„Potraviny s obsahom lepku je vhodné zavádzať postupne a to v období od ukončeného štvrtého mesiaca do ukončeného siedmeho mesiaca. Dojčatá si práve v tomto období najlepšie zvykajú na lepok a predchádza sa tým možným problémom s jeho intoleranciou,“ uvádza Hana Talácková, Brand Manager v spoločnosti Nestlé.  

Nové kaše NESTLÉ Nature´s Selection, vyrobené z toho najlepšieho z prírody, budú na pultoch obchodov od októbra. Kaše Nature´s Selection sú určené predovšetkým pre dojčatá aj pre náročnejšie deti. K dispozícii budú v dvoch variantoch – kaša pšenično-ovsená bez príchute a pšenično-ovsená kaša s jablkovo-slivkovou chuťou.

Pšenično-ovsená kaša Nature’s Selection je vhodná pre dojčatá od ukončeného štvrtého mesiaca. Predstavuje ideálnu voľbu pri prvom zaradení lepku do pravidelnej stravy. Správnym a postupným zaradením lepku je možné predísť neznášanlivosti a vzniku alergie. Neochutené prevedenia kaše predstavia vášmu bábätku prirodzenú chuť obilnín. Navyše je úplne bez pridaného cukru aj aróm, ľahko nasladlú chuť tvoria iba samotné obilniny.

Viac informácií o NESTLÉ Nature’s Selection, pšenično-ovsenej mliečnej kašinájdete na webových stránkach.

Odporúčaná maloobchodná cena za jedno balenie je 2,54 EUR.

 

Pre staršie dojčatá je tu mliečna kaša Nature’s Selection pšenično-ovsená Jablko-slivka, ktorá je vhodná od ukončeného šiesteho mesiaca. Prirodzene sladkú chuť kaše vytvorila neodolateľná kombinácia rozomletých kúskov jabĺk a sušených sliviek, ktorá skvelo dopĺňa jemnosť starostlivo vybraných obilnín, pšenice a ovsa. Je bohatým zdrojom vápnika, železa, zinku a jódu, teda látok, ktoré sú pre vývoj dieťaťa veľmi dôležité.

Viac informácií o NESTLÉ Nature’s Selection, pšenično-ovsená mliečna kašaJablko-slivka nájdete na webových stránkach.

Odporúčaná maloobchodná cena za jedno balenie je 2,54 EUR.

Rodičia pri kašiach NESTLÉ Nature´s Selection určite ocenia veľmi jednoduchú a rýchlu prípravu.

Nestlé ako symbol zdravej detskej výživy

Spoločnosť Nestlé sa stala prvým výrobcom dojčenskej výživy na svete. V roku 1867 zakladateľ Henri Nestlé predstavil svetu 1. náhradnú výživu – Farine Lactée. Dnes vyrába nielen dojčenskú výživu, ale aj širokú paletu príkrmov pre malé i väčšie deti.

PR