dnes má meniny Amália
zajtra Milota
10.7. 2020
S novým Pribináčkom Kapsík vás na výlete hlad neprekvapí
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Pribináček Kapsík si deti vychutnajú uprostred akéhokoľvek dobrodružstva.

Každý malý objaviteľ potrebuje energiu na ceste za svojím každodenným dobrodružstvom. Vyberte novinku Pribináček Kapsík kedykoľvek vás prekvapí chuť na malé občerstvenie a prekonáte ju raz dva. Pribináček Kapsík ponúka hneď dva varianty – príchute vanilka a kakao. Či už je vaše dievčatko malou vedátorkou alebo chlapček malým výskumníkom, Pribináček Kapsík udrží krok s každým detským dobrodruhom.

Pribináček pre svojich kamarátov pripravil novinku – chladenú kapsičku Pribináček Kapsík plnú čerstvého tvarohu a smotany, ktorá si nájde svoje miesto v každom ruksaku aj chladničke. Pribináček Kapsík je pripravený potešiť svojich objaviteľov vtedy, keď sa prihlási hlad alebo chuť na lahodnú dobrotu. Pribaľte si so sebou Pribináček Kapsík na výlet alebo na ihrisko a dobite si energiu obľúbenou pochúťkou. Kapsička je zdrojom bielkovín a je plná chuti, ktorú milujú deti i dospelí.

Pribináček Kapsík vydrží mimo chladničky až 6 hodín a vďaka spoľahlivému obalu vám nehrozí žiadne zašpinenie ruksaku či vrecka, kde môžete Kapsík bez obáv prenášať. Ľahko sa otvára a mamičky určite ocenia, že k jeho vychutnávaniu nepotrebujete žiadny riad ani lyžičku. Skrátka, je to skvelý spoločník pri vašich dobrodružných zážitkoch plných energie!

Pribináček Kapsík:
Vychutnajte si „Pribináčka v kapsičke“ aj na cestách a pribaľte si so sebou novinku Pribináček Kapsík. Perfektne vám padne do ruky a pochutnáte si na ňom v dvoch príchutiach – vanilka a kakao. Lahodná maškrtka je z čerstvého tvarohu a smotany.

Odporúčaná cena: 0,89 EUR

Balenie: 70 g

  

Pribináček Kapsík je ľahký, nerozbitný, znovu uzatvárateľný a ľahko sa konzumuje bez lyžičky. Medzi deťmi i maminkami je táto forma občerstvenia stále častejšie vyhľadávaná. Kapsík je vaša nová ideálna dobrota do ruky.

A pre tých, ktorí sa radi hrajú, ponúka Pribináček Kapsík tipy, ako sa hrať aj v kuchyni. Vylepšite si svoje občerstvenie s Pribináčkom.

Špaldové sušienky a Kapsík
ideálne občerstvenie na výlety, do školy či na tréning

Ingrediencie

300 g špaldovej múky (môže byť namiešaná s klasickou hladkou)
100 g mletých orechov (vlašské alebo lieskové, ale podľa chuti môžeme použiť aj kokos)
200 g masla
160 g práškového cukru
1 lyžička kypriaceho prášku
1 lyžička vanilkového cukru, vanilkový lusk alebo škorica podľa toho, čo má kto rád
2 lyžičky kakaa

Pribináček Kapsík na zdobenie, prípadne zdobiace dekorácie, lentilky, ovocie.

Všetky ingrediencie (okrem vanilky a kakaa) zmiešame v jednej miske. Cesto rozdelíme na dve časti, do jednej pridáme kakao, do druhej vanilku alebo škoricu podľa chuti.

Cesto necháme v chladničke cca 30-60 minút odpočinúť, potom vyberieme a vytvoríme z neho malé guličky. Do prípravy môžeme zapojiť aj deti, ktoré bude táto fáza určite baviť. Guličky rukou trochu roztlačíme, aby vznikli malé placky. Dáme na plech a pečieme 15 min na cca 160 stupňoch.

Všetky ingrediencie zmiešame v miske (maslo, múka, cukor, orechy, kypriaci prášok).

Všetky ingrediencie zmiešame v miske (maslo, múka, cukor, orecha, kypriaci prášok).

Potom rozdelíme na dve časti.    Do jednej pridáme kakao, do druhej vanilku alebo škoricu podľa chuti.

Všetko zmiešame a vypracujeme cestá, ktoré necháme v chladničke cca 30-60 minút odpočinúť.

Z vychladnutých ciest vytvoríme malé guličky v dvoch farbách, ak sme do jednej časti pridali kakao.  

Guličky rukou roztlačíme na malé placky.

Pečieme približne 15-20 minút pri teplote 160 stupňov.


 

Nakoniec sušienky dozdobíme Pribináčkom Kapsík.

PR