dnes má meniny Zina
zajtra Júlia Júliana
21.5. 2019
Liečivý balzam na pery z Medového obchodu VYHODNOTENIE
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Hebké pery pre ten najkrajší úsmev? Prirodzenú starostlivosť a dokonalú výživu im poskytne Balzam na pery s propolisom a čajovníkovým olejom z Medového obchodu CERA MEL. Liečivý balzam na pery má hydratačné a antibakteriálne účinky, obsahuje iba prírodné zložky a je ručne miešaný v našich slovenských Tatrách.

Krásne a praktické balenie sa hodí do každej kabelky, auta či na pracovný stôl. Starajte sa o vaše pery s láskou a darujte im starostlivosť, ktorú si zaslúžia. Viac na www.medovyobchod.sk.

Každodenné wellness pre vaše pery

Rodina Grgulovcov z Medového obchodu CERA MEL je známa svojimi včelárskymi a medovými výrobkami, ktoré získali ocenenia u nás i vo svete. Tradičné remeslo niekoľkých generácií vycibrili do dokonalosti a ich včielky sa im za to odvďačujú prvotriednym medom a ďalšími výbornými produktami.

V novom Balzame na pery nájdete okrem propolisu a čajovníkového oleja aj včelí vosk, marhuľové maslo či bylinku mätu kučeravú. Táto voňavá kombinácia prinesie vašim perám liečivé, hydratačné a skrášľujúce účinky. Okrem toho pery zvláčni a zásobí ich potrebnými vitamínmi. 100% slovenský produkt vyrábaný ručne a s láskou poskytne vašim perám starostlivosť, ktorú potrebujú.

Očarte svet krásnym úsmevom s Balzamom na pery s propolisom a čajovníkovým olejom.

Viac na www.medovyobchod.sk.

Balzam na pery s propolisom a čajovníkovým olejom, Medový obchod CERA MEL: 5 €/ 12g

PR

MEDOVÁ SÚŤAŽ
Vyhrajte jeden z balíčkov zložený z balzamu na pery, medu a medovej sviečky :)
odpovedzte na sutaz@mamatata.sk na otázku:
Kde a z čoho je medový balzam miešaný?

ODPOVEĎ:
Balzamom na pery s propolisom a čajovníkovým olejom Balzamom na pery s propolisom a čajovníkovým olejom miešajú v Tatrách. Okrem propolisu a čajovníkového oleja obsahuje aj včelí vosk, marhuľové maslo a mätu kučeravú.

Za správne odpovede medový balíček posielame:
Janke A.
Hannah
Veronike

Srdečne blahoželáme!!!