dnes má meniny Tadeáš Olívia
zajtra Adriána
25.6. 2018
Zbaľte si chutné posledné letné dni
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Ešte ste neboli na dovolenke? Premýšľate, či sa vybrať na hory, k moru alebo si užiť teplé slnečné lúče doma s priateľmi pri chutnej grilovačke? Vždy sa hodí mať pri sebe chutnú dobrotu alebo niečo na zahryznutie a chutné ku grilovaniu.

Na horách

Naše veľhory lákajú rok čo rok čoraz viac turistov nielen zo zahraničia, ale i zo Slovenska. Energiu potrebnú na dosiahnutie končiara si okrem vysokohorských chát môžete ľahko doplniť rýchlymi pochúťkami, ktoré sa vám jednoducho zmestia do ruksaka k fľaši s vodou a náhradnému oblečeniu a pršiplášťu. Pripravte si na cestu dobrotu z lahodných nátierok jemnej konzistencie a rôznorodých chutí od slovenskej konzervárenskej spoločnosti NOVOFRUCT SK. Tradičná slovenská chuť vysokej kvality ponúka množstvo lahodných variácii, s ktorými sa vám oplatí vybrať na výlet. Pre milovníkov jemných chutí je tu Zámocký extra krém a tí, ktorí si radi vychutnajú plnú štipľavú chuť jedla, musia vyskúšať Zámockú čertovskú hrianku. Alebo stavte na nové bezéčkové Premium nátierky. Tieto mäsové delikatesy nájdete hneď v troch prevedeniach, a to ako Bôčikovú, Hydinovú a Pečeňovú nátierku. Pochutí si na nich každý labužník, ktorý má rád tradičnú slovenskú chuť a vysokú kvalitu. Hodí sa na výlety, na cesty, na raňajky, desiatu, olovrant alebo ako studená večera. Dochuťte reďkovkou, vňatkou a výdatná desiata na cesty je na svete.

K moru, na výlety aj na prechádzky

Myslite aj na tých najmenších a pribaľte si na dovolenku nové BIO OVKO kapsičky v príchutiach hruška, jablko-mrkva-banán, jablko-mrkva, jablko a  záhradná zmes. Farebný obal s tváričkami a chutný obsah očarí nejedného drobca. 100% BIO a ovocné dojčenské výživy, bez prídavku cukru, s obsahom prírodných cukrov, bez gluténu a škrobu sú v novom praktickom 90 g balení bez skleneného obalu. Bezpečné a ľahké balenie sa vašim ratolestiam nerozbije ani nevyleje. Vďaka znovu uzatvárateľnému uzáveru si ho môžu dopriať kedykoľvek počas dňa. Rýchla a chutná dobrota v praktickom balení sa papá jednoducho bez lyžičky a neostáva po nej sklený odpad. Teraz nájdete aj BIO OVKO dojčenské pokrmy, takisto v praktickom balení a to v prevedení zemiaky-cuketa, brokolica so zemiakmi a zeleninová zmes s ryžou. 100% BIO pokrm je bezgluténový a vyrobený z vysokokvalitných surovín. Spapať ho môžu ratolesti priamo z obalu alebo lyžičkou vďaka špeciálnemu baleniu prispôsobenému na odtrhnutie vrchnej časti. Vhodné od dokončeného 6. resp. 8. mesiaca. Alebo im doprajte len to najlepšie zo záhradky. Chutný zážitok nájdu aj v podobe praktickej kapsičky OVKO jablko a záhradná zmes. 120g pochúťka je vhodná na domáce mlsanie, na cesty, či výlety, na prechádzku aj dlhšie cesty. 100% ovocné potešenie bez prídavku cukru a škrobu je bezgluténové a bez obsahu konzervačných látok, aróm a umelých farbív. Navyše obsahuje vitamín C a prírodné cukry. Vhodné sú od dokončeného 6. mesiaca.

V meste či na záhrade s priateľmi

Stráviť leto doma na vidieku či v meste má tiež svoje čaro. V mestách si môžete vychutnať zaujímavé podujatia či koncerty alebo prechádzky centrom. Dedina zas ponúka neopakovateľný pokoj a priestor na grilovačky či opekačky s priateľmi. Večer s blízkymi okolo grilu s gitarou na kolene predstavuje pre niekoho ideálne strávený prázdninový večer. A keďže leto je aj o objavovaní nových chutí, vyskúšajte dochutiť ugrilované špeciality koreninovou štipľavou nátierkou Čertovka, ktorá pošteklí všetky vaše chuťové bunky. Ak ste navyše pivári, doprajte si tradičné delikatesy, medzi ktoré určite patria utopenci. Správni utopenci, to sú jemné párky, chrumkavá jemne pikantná cibuľka a voňavá kápia v kyslom náleve. Spolu sa chute prepájajú a vytvárajú pochúťku, ktorá vyzdvihne chuť piva. Pomôže však aj ráno, keď toho piva vypijete priveľa a bolí vás hlava. Vyváženú chuť má aj mini delikatesa Mini utopenci od NOVOFRUCT SK. Dajte si ich pri posedení pri pive a určite neoľutujete!

Viac na www.novofruct.sk alebo si vychutnajte prípravu dovolenky bez starosti a objednajte si dobroty na cesty cez www.eshop.novofruct.sk

PR