dnes má meniny Albína
zajtra Kormélia
16.12. 2018
Hrejivé náplasti Cosmos s kapsaicínom prinášajú úľavu pri bolestiach krížov
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Nechránený chrbát pred chladom, pobyt v prievane či prudký pohyb má často za následok nepríjemné seknutie v krížoch. Prvý nápor bolesti pomôžu zmierniť hrejivé náplasti

Osvedčeným receptom na stuhnuté svalstvo je suché teplo. Hrejivé náplasti Cosmos obsahujú kapsaicín, látku známu z papričiek chili, ktorá v tkanive človeka vyvoláva pocit pálenia a na pokožke dokáže stimulovať teplotu nad 37°C. Vytvorené teplo prináša postihnutému miestu uvoľnenie a rýchlu úľavu.

Podľa množstva obsiahnutej látky sa môže na postihnutú oblasť chrbtice aplikovať Cosmos Hrejivá náplasť s kapsaicínom Klasickáalebo Cosmos Hrejivá náplasť s kapsaicínom Jemná. Majú rôznu úroveň hrejivosti a iný priebeh pôsobenia v čase.

„Pre intenzívne prehriatie odporúčame náplasť verzie Klasická, pre príjemné prehriatie verziu Jemná so strednou hrejivosťou. Tým, ktorí chcú len mierne prehriatie je určená  Cosmos Relaxačná a hrejivá náplasť s vôňou levandule. Pre hrejivý efekt je v nej použitý extrakt z čierneho korenia,“ vysvetľuje rozdiely Irena Malá, PR manažér spoločnosti.

Náplasti je možné jednoducho strihať na požadovaný rozmer a na pokožke  môžu zostať až 8 hodín. Na jedno miesto možno nalepiť až tri náplasti denne v priebehu jedného týždňa. Ďalšiu aplikáciu na rovnaké miesto sa odporúča opakovať až po 7 až 14-dennej prestávke. Náplasti Cosmos dobre držia a vďaka hypoalergénnemu lepidlu sú šetrné k pokožke. Viac informácií nájdete na stránke www.naplasticosmos.sk.

Hrejivé náplasti Cosmos sú voľne dostupné v lekárňach,  Klasická a Jemná s kapsaicínom za odporúčanú cenu 1,23 eur (v balení 1 kus), Relaxačná a hrejivá s levanduľou za 2,74 eur (v balení 2 ks náplasti).

PR