dnes má meniny Želmíra
zajtra Ela
23.5. 2022
Nakvapkané baktérie
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Nafukovanie, bolesti bruška a koliky sú postrachom väčšiny mamičiek. Dokážu poriadne potrápiť aj tých najmenších drobcov a pripraviť nešťastným rodičom bezsenné noci. Pre bábätká už od narodenia sú určené nové unikátne kvapky BioLac Baby od spoločnosti Generica.

Jedinečnosť tohto výživového doplnku spočíva v obsahu obrovského množstva živých aktívnych kultúr, ktoré prispievajú k rovnováhe črevnej mikroflóry, pomáhajú zvyšovať črevný komfort a pozitívne vplývajú na zníženie plynatosti. Okrem kmeňa Lactobacillus plantarum LP01 sú v prípravku prítomné aj kmene Bifidobacterium breve BR03. Milióny kmeňov sú navyše spoľahlivo uzavreté do mikrokapsúl, čo ich chráni pred nechcenými účinkami žalúdočných a žlčových kyselín. Bezpečne sa vďaka tomu dopravia až do hrubého čreva a významne sa zvyšuje ich životaschopnosť v tráviacom trakte.

Vďaka vysokému obsahu dvoch druhov živých aktívnych kmeňov sú ako stvorené na obnovenie rovnováhy črevnej mikroflóry po liečbe antibiotikami. Pre lepšiu pohodu vášho dieťatka stačí 5 kvapiek denne! Kvapky môžete podávať dojčeným aj nedojčeným deťom už od narodenia, skvelú službu však spravia i väčším ratolestiam a dokonca aj dospelým (dávkovanie je 10 kvapiek denne od 12 rokov veku).

BioLac Baby schválil hlavný odborník Ministerstva zdravotníctva SR pre pediatriu. Kúpite ich v lekárni v 6 ml balení a pribaleným kvapkadlom. Výhodou je jednoduché podávanie a tiež to, že ich vďaka špeciálnemu postupu výroby nie je nutné uchovávať v chladničke. Patentovaná metóda (mikroenkapsulácia) zaručuje, že sa môžete spoľahnúť na stabilitu kmeňov v hotovom výrobku a po otvorení ich bez obáv skladovať v izbovej teplote.

PR