dnes má meniny Bartolomej
zajtra Ľudovít
24.8. 2019
VYHODNOTENIE Buďte trendy na pláži aj pri bazéne – súťaž
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Najnovšia kolekcia plaviek od značky Gatta je univerzálna a klasická. Dominujú v nej jednoduché strihy, športový štýl a farby ako tmavo modrá, granátová, sýto červená, večne žiadaná čierna, šedá a taktiež mimoriadne trendy kávová. Kolekcia ponúka celodielne plavky a bikiny. Všetky modely sú vhodné rovnako na pláž, ako aj do bazéna.

V kolekcii LETO 2013 nájdete celý rad štýlov, ktoré sa prispôsobia rôznym typom ženskej postavy – klasické modely, vykrojené bikiny, nohavičky s vysokým pásom, ktoré dokonalo zamaskujú väčšie bruško, či balkonetku – podprsenku ideálnu pre väčšie prsia.

V prípade jednodielnych plaviek, značka Gatta vsadila na jednoduchší športový štýl a na monikiny, ktoré boli hitom poslednej sezóny.

Pre ženy s plnšou postavou Gatta vytvorila jednodielne plavky, ktoré sú na brušku nariasené, čím opticky zmenšujú túto kritickú partiu.

„Každú sezónu sa snažíme našu kolekciu plaviek vylepšovať a rozširovať tak, aby čo najlepšie uspokojila potreby našich klientok. Snažíme sa im poskytnúť čo najväčší komfort, či už sú na pláži alebo pri bazéne. Ponúkame široký výber modelov, z ktorých si každá žena môže vybrať ten správny strih pre svoju postavu,“ hovorí Edyta Nuošková, Managing Director značky Gatta na Slovensku. Plavky Gatta pre sezónu 2013 sú doplnené aj zaujímavými elementmi, napríklad kryštálmi od Svarowski.

Vybrané podprsenky a nohavičky sú predávané aj jednotlivo, vďaka čomu si klientky môžu zostaviť vlastný model plaviek. Celá kolekcia je už dostupná v predajniach Gatta na Slovensku: Bratislava (Avion, Central), Nitra (Galéria Mlyny), Žilina (Aupark), Košice (Aupark). Info o cenách v predajni.

SÚŤAŽ

Získajte poukážku v hodnote 20,00 Eur na nákup v predajniach GATTA!

Ako?
Napíšte nám, kam sa s deťmi najradšej chodíte kúpať - odporučte zahraničné prímorské destinácie či slovenské vodné plochy, kúpaliská - nezabudnite uviesť dôvody, prečo je to Vaše NAJmiesto!

Odpovede zasielajte na adresu sutaz@mamatata.sk s heslom LETO.

Tešíme sa na Vaše odpovede :-)

VYHODNOTENIE
ďakujeme všetkým za odpovede - vybrali sme z nich do článku, ktorý nájdete tu

poukážku vyhrávajú:
Anka H.
Karol Ondrík
Vanda Malá

Srdečne blahoželáme!