dnes má meniny Želmíra
zajtra Ela
23.5. 2022
Každým nákupom pomáhate vášmu materskému centru!
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Prvým februárom odštartovalo pokračovanie úspešného projektu spoločnosti Procter & Gamble v spolupráci so sieťou predajní dm drogerie markt „Každým nákupom pomáhate!“, do ktorého sa môže zapojiť každý z vás. Stačí, ak si v čase od 1. februára do 31. mája 2013 zakúpite niektorý výrobok z portfólia značiek spoločnosti Procter & Gamble v predajniach dm a môžete rozhodnúť, ktorých 10 materských a rodinných centier na Slovensku získa prostriedky na nákup vybavenia, podporujúceho zdravý intelektuálny vývin detí.

Materské a rodinné centrá na Slovensku poskytujú prístrešie rôznorodým aktivitám pre všetkých členov rodiny, či už ide o vzdelávacie, oddychové, edukačné, alebo poradenské služby. V neposlednom rade vytvárajú ideálne prostredie pre efektívne a plnohodnotné trávenie času pre deti rôznych vekových skupín, ako aj pre samotných rodičov.

Vďaka jedinečnému projektu si minulý rok zlepšilo finančnú situáciu desať materských centier, ktoré získali najviac hlasov a mohli si tak zakúpiť športové vybavenie v hodnote  1000 eur, určené pre rozvoj pohybu detí. Pokračovanie iniciatívy spoločnosti Procter & Gamble a siete predajní dm drogerie markt preto privítali s nadšením. Tentoraz pomôže desiatim z nich doplniť vybavenie pre intelektuálny rozvoj detí.

Jana Hrehorová z MC Budatko, ktoré je jedným z víťazov minulého ročníka akcie, uviedla: „Každá príležitosť na prilepšenie finančnej situácie je viac ako vítaná a príspevok v konečnom dôsledku pocítia hlavne naši najmenší návštevníci – detičky. Minulý rok sme naše víťazstvo patrične oslávili a zorganizovali sme Olympijský deň plný súťaží a zábavy. Užili si ho všetci. Tešíme sa preto, že projekt pokračuje a veríme, že sa nám opätovne podarí motivovať naše mamičky, aby sa zapojili a hlasovali.

Každá mamička, ktorá navštevuje materské či rodinné centrum so svojim drobcom, si iste nenechá ujsť príležitosť, aby mohla pomôcť nielen materskému centru, ale v konečnom dôsledku zlepšiť možnosti zmysluplnej hry pre vlastné dieťa.

Ak chcete pomôcť, pridajte sa a podporte svojím hlasom vaše materské centrum!

Ako?

Stačí, ak si v predajniach dm zakúpite ľubovoľný výrobok z portfólia značiek spoločnosti Procter & Gamble – Ariel, Dreft, Lenor, Jar a Pampers. Potom prihláste číslo svojho pokladničného bloku na www.pomahamemc.sk a vyberte materské či rodinné centrum, ktorému chcete pomôcť. Jeden pokladničný blok znamená jeden hlas pre centrum. Centrá s najväčším počtom hlasov vo svojom regióne získajú finančnú podporu v minimálnej výške 1000 eur na nákup vybavenia, podporujúceho zdravý intelektuálny vývin detí podľa vlastného výberu. Do programu sú zapojené všetky materské a rodinné centrá v SR registrované v Únii materských centier.

Hlasovať môžete od 1.2. do 31.5.2013 na www.pomahamemc.sk, kde nájdete podrobné informácie o projekte, ako aj úplné znenie pravidiel súťaže.

Bližšie informácie: www.pomahamemc.sk,