dnes má meniny Radúz
zajtra Hilda
10.12. 2018
Žijete si svoj sen? VYHODNOTENIE
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Každý sa zasnívame a vybájime si čosi krásne, zázračné, romantické a či úplne reálne, len to je tak ďalekooooo...

O čom snívate Vy? Splnili ste si svoj sen? Alebo ešte presnejšie - Žijete si svoj sen?
 

Napíšte nám na sutaz@mamatata.sk s heslom SEN a získajte vôňu 

JESÚS DEL POZO
HALLOWEEN BLUE DROP

venovanú nadčasovej žene, ktorá nepozná žiadne hranice, nič pre ňu nie je minulosť, prítomnosť ani budúcnosť, pretože realita, ktorú žije, je jej snom.
 

Tvorca vône: Hamid Merati-Kashani

Rodina vôní: drevito-korenistá

Hlava: aromatické tóny, citrus, zelené jablko a levanduľa.

Srdce: jazmín, lístky fialky a bielych kvetín.

Základ: ambra, pižmo a škorica.

DIZAJN je inšpirovaný pocitmi jemnosti, vláčnosti, nehy a sviežosti.

Flakón charakteristický pre vône Halloween prechádza premenou a stáva sa delikátnejší. Má matný povrch skla a vytvára dojem vláčnosti.

Vôňa má sladkú modrú farbu, ktorá pripomína sviežosť vody, avšak jedná sa o jemnú sviežosť. 

Spodná časť flakónu, ako aj uzáver majú matný strieborný povrch.

Vonkajšie balenie žiari farbami živej prírody: striedajú sa na ňom motívy snových kvetín, rovnako ako vo vôni. Kvety na balení sa objavujú v rôznych ružových a fialových odtieňoch.

VYHODNOTENIE
Ďakujeme za Vaše príbehy. Vyberáme z nich:

 

Každý človek má svoj sen, moje sú už splnené. Mám tri krásne deti a dobrého manžela, čo by som si mohla priať viac. Nehovorím, že sem-tam si nezalietám oblakoch a nezasnívam si svoj sen, ale sú veci, čo sa nedajú v živote zrealizovať a splniť. Ale ja som za to málo,čo my život dal, vdačná. Aj ja mám veľkú fantáziu, ale sny sú nesplniteľné, tak radšej žijeme v realite. A prajem každému, že nech sa teši s maličkosti a nech sú spokojní vo svojom živote a SEN vám nikto nebere :)))))

*

Snívam o rodine plnej detí a dúfam, že to nezostane len snom a že raz príde čas, kedy si budem môcť tento luxus dovoliť.

*

Keď som bola mladá, mala som 3 sny, také klasické dosiahnuteľné. Chcela som isť do zahraničia do Nemecka robiť au-pair, strážiť detičky. To sa mi splnilo v 19 rokoch. Potom som veľmi chcela vidieť mesto Norimberg. Kedže to nebolo ďaleko, tak jeden víkend som sa vybrala na výlet vlakom. No a tretí sen bolo ísť na LoveParade, ktorá sa konala v Berlíne. Do tretice sa mi splnil aj tento sen. Podotýkam, že tie sny som mala asi tak od 15 rokov.
Odvedy som sny, čo by som chcela, kam by som chcela ísť už nemala a nemám ich doteraz. A so životom som spokojná :) Som šťastne vydatá, mám skvelého syna. Aj keď robota nie je bohviečo. No život nie je o dokonalosti :)

*

Už dávno viem, že svoj sen nežijem, no našla som vnutorný kľud, rovnováhu a teším sa z toho, čo mám. Možno by niekto povedal, že je toho dosť málo (čo mám), no mne to stačí a hlavne viem, že veľmi veľa ľudí je na tom oveľa horšie a nemajú nič.

*

Budem úplne úprimná a napíšem, že nežijem. Ale viem, že moj životný "sen"  nebol úplne realistický, hoci by bol realizovateľný. Vždy som totiž túžila veľmi veľa cestovať a hlavne do exotických krajín, a hoci cestujem, tak až také exotické krajiny nenavštevujem a nie je to tak často, ako som kedysi túžila. Na druhej strane, som spokojná so životom, ktorý mám a to je dôležité.

*

Aj ja, takisto ako väčšina iných žien som mala veľmi veľa vecí vysnívaných... Samozrejme princa na bielom koni, veľkú svadbu v bielych šatách, krásnu rodinku a deti. Princa som stretla, svadba bola krásna a začala som žiť svoj sen... Neskôr sa nám narodila dcérka, do troch rokov a do dňa syn a vtedy bublinka utkaná zo snov praskla a museli sme sa zo sna prebudiť. Môj syn nie je zdravý, takže od jeho narodenia žijeme v realite. Ale v podstate som vďačná za tie krásne a bezstarostné roky, mnoho ľudí ich nikdy neprežije, alebo šťastné dni ako vo sne ráta na dni a nie roky. A nakoľko nádej umiera posledná, pevne verím, že raz sa do tých krásnych snov opäť vrátime - a ja urobím preto všetko.

*

Dobrý deň, prispievam mojim príbehom. Začal sa na strednej škole, v treťom ročníku, kde som sa zaľúbila do chudučkého chlapca, chodili sme spolu 4 roky, on potom študoval na VŠ, ja som začala  pracovať, mali sme zásnuby a za rok sme sa zobrali v kostole. Sme spolu 18 rokov, prežili sme dobré aj zlé, máme krásnu dcéru Simonku, gymnazistku, má 16 rokov. Môj príbeh nie je ničím zvláštny, ale v tejto dobe, keď nič iné nepočujem, len samé rozvody, sme šťastní, že nám to klape, manžel je pozorný, vie ma potešiť, všetko spolu riešime, viem, že s ním všetko zvládnem:-) Takže ja svoj sen nesnívam, ale ho žijem:-)

VÝHERKYNE:
Stanislava Adamčíková
Magdaléna Kosnovská
Anna Kovaničová

SRDEČNE BLAHOŽELÁME!!!!
Tešíme sa na Vás pri ďalších súťažiach!