dnes má meniny Šimon Simona
zajtra Aurélia
30.10. 2020

Sex musi byt.

Ut, 11/30/1999 - 00:00 — mamatata2019

Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Ak hovorime o manzelstve. Sex je dolezity a preto, ak sa len trochu da, musi byt. Zena by nemala muza ponechat svojmu osudu a hormonom. Cinanky zaobstarali nahradnu milenku (Tajpan). Dnes to zeny nechcu, preto by sa mali o to viac pripriet. A to hovorim nielen o sexe pred porodom, ale aj o sestonedeli. Novy prirastok je pre muza frustrujuci a o to viac potrebuje zenu.
Najviac ma udivilo, ze sex pre vas jednoznacne znamena suloz. A preto ste asi dost vyleteli z koze. Ale to je Vas problem, vsak ano. Na zaver skoncim citatom w.alena, ktory s temou sice nema mnoho spolocne, ale ukaze, ze tema je omnoho sirsia ako ste ju ponali: "Nesiahajte mi na masturbaciu, je to sex s niekym, koho mam velmi rad."

Komentáre:
mamatata2019 »
Po, 12/09/2002 - 10:33

Mnohí ľudia, ktorí môj príbeh počujú , majú pocit, že bytosť z hviezd prišla na Zem s nejakým úžasným posolstvom pre ľudstvo, ale tak to nie je. Hviezdny staršina sa zrútil, vôbec tu nechcel byť. ·udstvo bolo oklamané. Bohovia, diabli, o ktorých sme v našej minulosti písali, boli bytosti z hviezd. Boli sme zneužití a zmanipulovaní, učili nás, aby sme verili vo veci, ktoré nie sú pravdivé, ale všetky vymyslené, aby podporovali plány hviezdnych bytostí. Vždy sa divým, ako to, že môžeme veriť v anjelov a démonov, ale nie v ľudí z vesmíru. Akceptujeme predstavu o nebi vysoko hore, ale neveríme v život na iných planétach. Uveríme dokonca v historky o lietajúcich kobercoch a hovoriacich Mickey Mousoch, ale zdráhame sa veriť v lietajúce taniere a ľudí z hviezd. Jeho príbeh v podstate hovoril: klamú nás. Musíme prestať slepo prijímať, čo nás učili, a všetko spochybňovať. To, čo je sprostredkované, ako realita, nieje skutočnosť. Skutočnosť je väčšia a oveľa krásnejšia než všetko, čo sa učí v našich knihách a školách. Nechcem sa odvracať od našich učiteľov a profesorov, mnohí z nich sú dobrí ľudia, ktorí sa úprimne snažia, ale to, čo nás učia nieje skutočnosť, je to systém, vezenie pre naše myslenie a ich úlohou je tento systém udržiavať pri živote. Našou úlohou, ako ľudských bytostí je byť za svojho života ohnivými a vášnivými bojovníkmi, odpadlíkmi bez toho, aby sme tým robili škodu...

mamamisha »
Ut, 01/13/2015 - 15:32

Tak ne celkem ale ve většině mohu souhlasit... a ztotožňuji se s těmahle myšlenkami.