dnes má meniny Alfréd
zajtra Valéria
19.6. 2021
Maminka, ty ma máš v očkách
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Vyberáme z vašich vianočných snov:Pekný deň, milá redakcia, je milión snov, ktoré sa splnili a ktoré sa, dúfam, aj splnia... ale väčšina snov sa týka mojej rodiny, mojej dcérky. Jedným z najväčších snov bola práve ona a keď sa mi tento sen splnil, bol to najkrajší zážitok v mojom živote. Je to môj anjelik strážny.

Tieto Vianoce mala naša dcérka 3 rôčky a Vianoce boli pre nás výnimočne tým, že sme boli doma, spolu a nemuseli sme myslieť na to, že nás čaká operácia, keďže tie minulé Vianoce a Vianoce predtým sme absolvovali rekonštrukčnú operáciu.

Naša malá každým dňom rastie, krásne rozpráva a keď sa hráme a pozrie sa na mňa a povie mi: "maminka, ty ma máš v očkách", tak mám Vianoce každý deň.

Kým človek nemá dieťatko, nepozná, čo je to pre niekoho žiť, o niekoho sa strachovať, nie v plnom význame.
Náš veľký sen je, aby bola naša dcérka v budúcnosti zdravá a šťastná, a tiež by sme jej chceli "kúpiť" ešte druhého súrodenca, s ktorým by sa naháňala a vymýšľala huncútstva...

Je milión snov, ktoré sa mi, dufam, este niekedy v živote splnia, ale ten najväčši sen v živote sa mi už splnil... stala som sa maminou...

Kristínka