dnes má meniny Ľuboslav Ľuboslava
zajtra Matúš
20.9. 2021

Výpočet termínu pôrodu je záležitosť, ktorá by mala byť vyriešená do 20. týždňa tehotnosti.
Termín môžete vypočítať nasledovne:

Curriculum vitae para bmw

St, 10/18/2017 - 17:25 — mamatata

Characteristics of critical thinkers

St, 10/18/2017 - 17:24 — mamatata

nie je k dispozícii

Vývoj jemnej motoriky postupuje smerom z centra tela na perifériu, čiže najprv sa vyvíja koordinácia svalov ramien a stehien, neskôr sa postupne rozvíjajú jemné pohyby rúk a nôh. Chcete mať prehľad, KEDY by malo bábo ČO ovládať?

Čo je HPV?
HPV alebo ľudský papilómavírus je vysoko nákazlivý, bežný vírus. Vírus má základ DNA a je geneticky stabilný. Táto genetická stabilita znamená, že proti vírusu sa dá dlhodobo chrániť očkovaním, na rozdiel napríklad od vírusu chrípky, ktorý sa často mení a preto vyžaduje každoročné očkovanie.

Väčšina žien môže počas tehotnosti bezpečne cestovať. Najvhodnejším časom na cestovanie je v II. trimestri, teda čas od 15. do 28. týždňa tehotnosti. Rannú nevoľnosť budete mať už za sebou. V tomto čase sa vyskytuje v tehotenstve najmenej problémov.

Kto by nepoznal krtka bez chvostíka s velikánskymi očiskami a milým úsmevom? Nezbedník krtko si získal detské srdiečko široko ďaleko od farbičiek, ktorými bol stvorený. Od farbičiek Zdeňka Milera. Z nesympatického záhradného škodcu stvoril Zdeněk Miler roztomilého krtka, ktorého príbehy rozkreslil do takmer tridsiatky kníh a päťdesiatich animovaných filmov. Deti na celom svete s krtkom hľadajú na lúke nohavičky, cestujú v balóne, delia koláč pre medvedíkov, vrátia zatúlaného zajačika jeho mamine ... či lopotia sa v záhradke.

Do knižnice

Št, 01/03/2013 - 01:00 — Mamatata.sk

Pozývame vás do knižníc aj v spolupráci s celoslovenskou kampaňou

nie je k dispozícii
Syndikovať obsah