dnes má meniny Miroslav
zajtra Vieroslava
29.3. 2020

Teflónové panvice, sklokeramické varné dosky, exkluzívne mramorové krytiny či moderný drevený nábytok... Táto skupina nemá na prvý pohľad nič spoločné, avšak to len dovtedy, kým nedôjde na čistenie. Všetky spomenuté materiály si totiž vyžadujú osobitnú starostlivosť, keďže nesprávnou údržbou ich možno ľahko a nenávratne poškodiť. Ako na to? Poradíme vám...

Stretnúť Halinu Pawlowskú na oslave narodenín Jari bol naozaj zážitok! Bola veselá a bezprostredná ako vždy, sršala z nej dobrá nálada. Ako vlastne zo všetkých hostí narodeninovej oslavy legendárnej Jari. Aj torta stála za to!   

Snívate o návrate k jednoduchosti prírody a zmysluplnému životu v tomto rýchlom svete zameranom na technológie? AVON vám predstavuje čistú krásu bez kompromisov v podobe novej značky Distillery, ktorá vychádza iba zo sily prírody.

Buďte sama sebou a nechajte vyniknúť vašu krásu! Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novinky z oblasti dekoratívnej kozmetiky, s ktorými vyjadríte svoju osobnosť. Stačí 10 minút a budete krásna po celý deň!

Kampaň 15/2019 (predajné obdobie október/november 2019)

Po pôrode sa chceme dostať do formy čo najskôr. Prebytočné kilá tak neraz riešime nie veľmi „šťastne“- striktné diéty nepomáhajú, väčšinou majú presne opačný efekt. Ak ste sa dali na chudnutie aj vy, určite vás neprekvapí, ak ide časom čoraz ťažšie. Práve vtedy je vhodné zaradiť do režim u tzv. cheat day! O čo ide vysvetlí osobný tréner a výživový poradca Jakub Fabišík.

Každá šálka kávy L´OR prebúdza okamih nezabudnuteľného potešenia. Odovzdajte sa svojim zmyslom a nechajte sa podmaniť svetom intenzívnych rafinovaných chutí a arómy.

Záver roka si žiada poriadny vietor v domácnosti. Najkrajšie sviatky v roku predsa chceme stráviť v dokonalom príbytku a v kruhu rodiny. Ak chcete zvládnuť predvianočné obdobie bez zbytočného zhonu, máte dve možnosti – buď začnete s upratovaním v predstihu, teda hneď, alebo si vytvoríte efektívny plán. Ak ste za druhú možnosť, prinášame vám prehľad, ako sa dá zvládnuť upratovanie v priebehu pár dní.      

Od septembra sa s vysávaním radi vyhrajú nielen mamky, ale aj tatovia :) Spoločnosť Electrolux priniesla na trh bezkáblový vysávač Pure F9, ktorý využíva technológiu výkonnej batérie a inovatívne dizajnové riešenia. Kombinuje výkon hlavného, klasického vysávača so slobodou, ktorú štandardne ponúka tyčový vysávač.

Deti majú rady sladkosti. A že si majú v dnešnej dobe z čoho vyberať. Na trhu je niekoľko dobrôt, ktoré môžu uspokojiť ich maškrtné jazýčky. Prečo ale siahať po sladkostiach, ktoré sú plné bieleho rafinovaného cukru, ktorý nie je pre ľudský (najmä ten detský) organizmus nijako prospešný, keď ho môžete vymeniť za prírodný med? Med od včelárov a ich včiel je predsa lepší ako cukor!

Ak sa domnievate, že máte prehľad o tom, kto sa zdržuje u vás doma a že všetkých obyvateľov vášho domova poznáte, tak ste bohužiaľ na omyle. V každej domácnosti je totiž milión všadeprítomných baktérií, s ktorými sa chtiac-nechtiac o svoje miesto k žitiu delíme. Na akých miestach sa najčastejšie vyskytujú a ako na ne, keď sa na prvý pohľad tvária neviditeľne a často o nich ani nevieme?