dnes má meniny Želmíra
zajtra Ela
23.5. 2022

Blíži sa termín príchodu na svet vášho dieťatka? Máte všetko pripravené? Izbička vonia čistotou?  Výbavička pre bábätko pripravená? Nervozita zo dňa D je často neudržateľná. A tak je na mieste urobiť si zoznam, premyslieť výber a hľadať to najvhodnejšie z trhu pre to VAŠE dieťatko, pre VÁS. Pri finalizácii zoznamu sa oplatí nezabudnúť na veľkú pomôcku pre rodičov novorodencov, podložku na prebaľovanie.

Detská pokožka je päťkrát tenšia ako pokožka dospelých, a preto je výrazne náchylnejšia k  podráždeniu. Vlhké, nepriedušné a močom znečistené prostredie môže viesť k plienkovej dermatitíde, ktorej prejavmi trpí každé druhé dieťa nosiace plienku. Najlepšou prevenciou, ako predísť zaparenému zadočku vášho dieťatka, je jeho správne ošetrovanie.  

A čisté dieťatko = aj spokojná maminka
Situácia okolo pandémie sa, našťastie, stále zlepšuje - a to okrem iného znamená, že sa v čoraz väčšej miere môžete znova púšťať na dlhšie prechádzky a výlety s vašim potomkom.

 

Aký prípravok zvoliť pre dôkladnú, no šetrnú hygienu citlivých detských rúk? Dva žabkové produkty pre perfektnú hygienu by nemali chýbať v žiadnej domácnosti s deťmi. Zídu sa každej ratolesti, ktorý sa hádam už onedlho dostane späť do svojej školy či škôlky.

Najobľúbenejšia časť roka našich najmenších je tu. Využite letné prázdniny na aktívny oddych so svojimi ratolesťami. Výlety, dovolenky, zábava či športovanie. O program určite nebude núdza, bez ohľadu na to, či ste doma alebo cestujete za hranice.

Krémy z radu Indulona Original ako jedny z mála na trhu neobsahujú žiadne pokožkou netolerované konzervačné látky, sú preto ideálne aj pre najcitlivejšie typy pokožky. Nedávno obstáli v prísnych testoch v bezpečnosti a získali certifikát na použitie na detskú pokožku. Značka tak vstupuje na nový trh detskej kozmetiky. 

Najpestrejšie kúsky od F&F už tradične patria našim najmenším. Detská vianočná kolekcia je spojením hravosti, pohodlnosti a štýlovosti.

Bábätko je anjelik. Ale len do chvíle, keď spustí plač. Ako sa nestať štvancom vo vchode, keď sa stanete rodičmi?

Chybné a nebezpečné hračky už nebudú mať miesto na európskom trhu. 20. júla vstúpili do platnosti nové pravidlá EÚ, ktoré majú zabezpečiť splnenie celosvetovo najvyšších bezpečnostných opatrení (Smernica 2009/48/EC z 18 júna 2009 o bezpečnosti hračie)