dnes má meniny Miloš
zajtra Timotej
23.1. 2021
Pre pohodu vašej ratolesti (nielen) na cestách
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Na dovolenku s deťmi si určite pribaľte kvapky BioLac Baby drops s obsahom priateľským baktérií od slovenskej spoločnosti GENERICA. Jedinečné kvapky obsahujú živé baktérie, ktoré sú prirodzene prítomné aj v materskom mlieku, na doplnenie normálnej črevnej mikroflóry.

Živé baktérie sa bežne nachádzajú v čreve, udržiavajú rovnováhu medzi črevnými mikroorganizmami a bránia nadmernému rozmnoženiu škodlivých baktérií.

Kvapky BioLac Baby drops sú vhodné pre deti už od narodenia, neobsahujú konzervačné látky, lepok ani laktózu a po otvorení ich nemusíte skladovať v chladničke.

Bábätkám a deťom do 12 rokov stačí nakvapkať 5 kvapiek denne. Na dovolenkách v zahraničí sa zvyšuje nielen riziko výskytu črevných viróz, ale v dôsledku zmeny stravy a režimu sa u dieťatka môžu objaviť rôzne problémy s trávením či vyprázdňovaním. Vtedy siahnite po jedinečnom výživovom doplnku SymbioLac® od spoločnosti GENERICA.

Obsahuje vysoký podiel rozpustnej vlákniny a ďalšie zložky, ako sú prírodné koncentrované šťavy zo sliviek a fíg, feniklová a mätová silica. Môžu ho užívať deti od troch rokov i tehotné ženy.

SymbioLac® sirup je vyrobený z prírodných surovín, neobsahuje umelé sladidlá ani pridané farbivá. Pôsobí prirodzene, nie je návykový a môže sa užívať dlhodobo. Navyše je chutný.

PR www.generica.sk