dnes má meniny Klára
zajtra Šimon Simona
29.10. 2020
Zľavy nie sú jedinou možnosťou
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Každý zákazník, bez ohľadu na to, ako často a ako veľa nakupuje, má rád zľavy. Dobrou správou je, že zľava nemusí predstavovať jedinú alternatívu šetrenia peňazí pri nákupe. Teraz je tu nová možnosť, ako docieliť ešte výhodnejšiu cenu za nakúpený zľavnený (aj nezľavnený) tovar: členstvo v medzinárodnej obchodnej komunite Cashback World. Má viac ako 11 miliónov členov a viac ako 120 000 partnerských obchodov po celom svete, vrátane kamenných obchodov a internetových obchodov.

Čo je Cashback World?

Je to program, ktorý umožňuje kupujúcim získať spať časť zaplatenej sumy a zbierať tzv. nákupné body za každý uskutočnený nákup. Tým sa stáva nákup ešte výhodnejší, pretože okrem spomínanej zľavy dostáva zákazník spať navyše aj časť zo zaplatenej sumy za tovar alebo službu. „Zákazník prostredníctvom Cashback systému získava trikrát. Kúpi tovar so zľavou a časť sumy, ktorú zaplatil, sa mu automaticky vráti na jeho účet v banke. Do tretice, takouto kúpou automaticky získava tzv. shopping points, čo sú vlastne body navyše za každý nákup v cashback systéme. Tieto môže následne uplatniť v partnerských obchodoch na získanie ďalších veľkorysých zliav,“ vysvetľuje Laura Bertoldová, Head of Marketing myWorld Slovakia, prevádzkovateľa medzinárodného nákupného spoločenstva Cashback World na Slovensku.

Ako to funguje

Ak teda člen Cashback World nakúpi akýkoľvek tovar v niektorom z 120 000 partnerských obchodov alebo v partnerských e-shopoch, získa späť sumu do výšky až 5% z ceny nákupu (v závislosti od zaplatenej sumy). Výška cashbacku je viditeľná na zákazníkovom internetovom účte.  Peniaze sa mu vrátia na jeho účet v banke vždy, keď suma, ktorú má dostať, dosiahne hodnotu aspoň 10 euro.

Ako začať využívať výhody cashback systému

Je to jednoduché. Každý sa môže zaregistrovať bezplatne na www.cashbackworld.com alebo osobne v jednom z mnohých partnerských obchodoch. Následne si zákazník môže vybrať či získa cashback kartu vo formáte bežnej platobnej karty, alebo sa rozhodne používať jej virtuálnu verziu v mobilnej aplikácii Cashback World, takisto bez poplatkov. Výhodou je, že zákazník môže tieto výhody využívať v partnerských obchodoch až v 47 krajinách sveta u viac ako 120 000 obchodných partnerov!

Nákupy online poskytujú množstvo výhod

Kým nákupy v kamenných predajniach si vyžadujú zákazníkovu fyzickú prítomnosť, nákupy online sa dajú vybaviť aj z pohodlia domova. Aj preto sú online nákupy čoraz populárnejšie. O to viac, že slovenský zákazník nie je obmedzený ani geograficky, lebo ako už bolo spomenuté, zákaznícka karta platí prakticky na celom svete. Nakupovanie sa stalo jednoduchším od začiatku decembra 2018 s ukončením geoblokovania v rámci EÚ. A vo svete online nákupov je tak naozaj z čoho vyberať. Sortiment je prakticky neobmedzený, či už hľadáte potraviny, oblečenie, kozmetiku, obuv, elektroniku, bývanie,  dovolenku alebo mnoho ďalších tovarov a služieb. Obchodná komunita Cashback World vám umožňuje získať späť časť zaplatenej sumy aj z tovaru, ktorý už bol v zľave. Výhody a zľavy sa teda násobia a víťazom je jednoznačne zákazník.

PR