dnes má meniny Želmíra
zajtra Ela
23.5. 2022
Každým nákupom opäť pomáhate!
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Deti si zaslúžia prostredie plné inšpirácie! Spoločnosť Procter & Gamble v spolupráci so sieťou predajní dm drogerie markt štartuje už piaty ročník pro­jektu „Každým nákupom pomáhate“, ktorý potrvá do 31. marca 2016.Ak chcete pomôcť, pridajte sa a podporte svojím hlasom vaše materské centrum!

Ambasádorkou projektu, ktorý prispeje k šťastnému a zdravému vývinu detí, sa opäť stala talentovaná mama a herečka Kristína Farkašová. „Ako mama nemám žiadne špeciálne výchovné metódy. Ale v zopár veciach som si úplne istá. Napríklad považujem za veľmi dôležité, aby boli dievčatá zvedavé. A je naozaj dokonalé, ak môžem deti podporiť kúpou pracieho prášku,“ s úsmevomdodala Kristína. Inšpiratívne prostredie, ktoré vzbudí záujem malých návštevníkov, si budú môcť materské centrá vytvoriť aj vďaka vašim hlasom.

Ako sa zapojiť?

Stačí, ak v predajniach dmzakúpite ľubovoľný výrobok značiek Pampers, Ariel, Lenor, Jar alebo Ambi Pura s pokladničným blokom hlasujte za svoje materské centrum na www.pomahamemc.sk. 10 materských centier s najviac hlasmi získa po 1 000 eur navytvorenie inšpiratívneho prostredia pre šťastný a zdravý vývin detí. Ostatné centrá s minimálne 10 hlasmi získajú balíček čistiacich prostriedkov. Pre hlasujúcich je tu možnosť vyhrať každý týždeň 5 balíčkov s kozmetickými výrobkami.

Do programu sú zapojené všetky materské centrá v SR registrované v Únii materských centier. Hlasovať môžete od 2.1. do 31.3.2016 na www.pomahamemc.sk, kde nájdete podrobné informácie o projekte a tiež úplné znenie pravidiel súťaže.