dnes má meniny Želmíra
zajtra Ela
23.5. 2022
Tlakomer s online aplikáciou
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Hľadáte správny tlakomer?

Tensoval duo control je najvyšší model tlakomerov Hartmann-Rico pre domáce meranie krvného tlaku. Kombináciou dvoch metód merania dosahuje veľmi presné výsledky a dokáže zmerať tlak aj pri arytmii srdca. Súčasne meria aj pulzovú frekvenciu. Má intuitívne ovládanie, čitateľný displej, veľké tlačidlá, zvukové upozornenia a patentovanú manžetu pre presné priloženie a bezbolestné nafúknutie. Vedie profily 2 osôb a do pamäte uloží 2x60 nameraných hodnôt.

Na vyhodnotenie profilov používa webovskú aplikáciu, na ktorú sa pripojí cez počítač prostredníctvom USB kábla. Nie je potrebná žiadna inštalácia softvéru a podporuje štyri najpoužívanejšie internetové prehliadače. Aplikácia prenesie uložené dáta z tlakomeru a obratom vyhotoví tabuľky a grafy s vývojom tlaku a pulzu vo zvolenom časovom úseku, od jedného dňa až po rok. Zobrazené hodnoty odlišuje farebne podľa dosiahnutej úrovne tlaku, od nízkeho až po hypertenziu 3. stupňa. Prehľady možno vytlačiť pre potreby lekára.

Pre vianočné obdobie je dostupné aj darčekové balenie s manžetami dvoch veľkostí, batériami a sieťovým adaptérom za odporúčanú cenu 116,16 Eur.

PR