dnes má meniny Timotej
zajtra Gejza
24.1. 2022

pôrod v BA?

Ut, 11/30/1999 - 00:00 — mamatata2019

Printer-friendly versionSend by emailPDF version

ahojte,cakam svoje prve babatko,tak mam zo vsetkeho celkom aj obavy.hlavne z toho,ze ani po precitani prispevkov v tejto diskusii ma nic nepresvedcilo o tom, ze by moje dieta malo prist na svet v blave.od vsetkych kamaratok a rodiny som pocula len velmi zle veci o bratislavskych porodniciach. mali zle skusenosti aj napriek tomu, ze si vybavili nadstandardnu starostlivost a podobne.tak ma skuste niekto presvedcit, ze sa nemusim bat a nebudem mat z toho traumu.nevie niekto,ako to vyzera v piestanoch?dakujem.

Komentáre:
mamatata2019 »
Št, 08/11/2005 - 21:03

Ahoj Lucia, musím zareagovať na tvoj príspevok a zároveň ťa ukludniť že niet sa čoho obávať. Ja som svoju dcérku Emmu porodila 7.6.2005 v Ružinove. Nemala som žiadnu nadštandartnú starostlivosť ani nič vybavované. Môj pôrod prebiehal bez bolestí a veľmi pomaly takže som na sále strávila skoro deväť hodín.Počas tejto doby som sa stretla s viacerými doktormi aj sestričkami - mimochodom veľmi ochotnými a starostlivými. Pôrodnicé oddelenie je celé prerobené aj lôžková časť je v pohode, v ponuke je aj nadštandart za príplatok 500,-Sk. Takže moja tohoročná skúsenosť z nemocince Ružinov je veľmi dobrá. Prajem ,,príjemný" pôrod.

mamatata2019 »
Št, 08/11/2005 - 20:58

Ahoj Lucia, musím zareagovať na tvoj príspevok a zároveň ťa ukludniť že niet sa čoho obávať. Ja som svoju dcérku Emmu porodila 7.6.2005 v Ružinove. Nemala som žiadnu nadštandartnú starostlivosť ani nič vybavované. Môj pôrod prebiehal bez bolestí a veľmi pomaly takže som na sále strávila skoro deväť hodín.Počas tejto doby som sa stretla s viacerými doktormi aj sestričkami - mimochodom veľmi ochotnými a starostlivými