dnes má meniny Vratislav
zajtra Alfréd
18.6. 2021

moze zyrtec ovplyvnit ovulaciu?

Ut, 11/30/1999 - 01:00 — mamatata2019

Printer-friendly versionSend by emailPDF version

DObry den, mam otazocku. Zacala som brat zyrtec( na alergiu). Na 14 den sme sa s manzelom milovali, prave ked som ovulovala, teda zvysila sa mi teplota, tak predpokladam,ze som ovulovala. Je ale mozne,ze preto,ze beriem zyrtec, tak nemozem otehotniet? Je mozne, ze ked manzel fajci mentolove cigarety, ze jeho schopnost spermii je minimalna az ziadna?
Dakujem za vasu odpoved? ( teraz som asi 3dni pred menstruaciou, mam strasne napuchnute prsia, more than usual,pobolieva ma v brusku, bola som viac podrazdena nez normalne, je to znak mozneho tehotenstva,a lebo ten liek zyrtec ovplyvnuje moje hormony az primoc?

Komentáre:
mamatata2019 »
St, 06/29/2005 - 01:08

Dobrý deň,v prípade ak sa snažíte otehotnieť alebo už ste tehotná na Vašom mieste by som Zyrtec okamžite vysadil a problém alergie riešil homeopatikami rsp.prípravkami na rastlinnej báze.Ohľadne manžela -fajčenie spôsobuje zmeny DNA ale rozhodne nie neplodnosť resp.zníženú pohyblivosť spermií.Počas tehotenstva neberte žiadne antibiotiká, pretože tie zaberajú neskôr a ich zvyšky sa ukladajú v tele.Rovnako počas kojenia v prípade zápalu prsníkov,neriešte problém antibiotikami.Manželka mala podobný zápal a učinne sme ho odstránili .Rovnako existujú homeopatiká na tvorbu a udržanie materského mlieka.Pre zdravie Vášho budúceho dieťaťa sa snažte piť a variť len vo filtrovanej vode, pretože ešte aj dnes sa vďaka nedoupravenej "pitnej" vode objavili v materskom mlieku stopy po DDT, chemikálii , ktorá bola zakázaná v poľnohospodárstve už pred 40-mi rokmi.Btw okrem chemikálií a trihalometánov je vo vode cca 10 x vyšší obsah ťažkých kovov, ktoré sa nám ukladajú priamo v mozgu.