dnes má meniny Vratko
zajtra Ondrej Andrej
29.11. 2020

IVF

Ut, 11/30/1999 - 00:00 — mamatata2019

Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Milé dievčatá, sledujem vás, ako trpezlivo tu vysvetľujete nejakému fanatikovi podstatu IVF a života.a pýtam sa prečo? nehovorí vari cirkev a náboženstvo o tolerancii? prečo sa neveriaci musia naučiť tolerovať variacich, ich názory a zvyky, zatiaľ čo veriaci sú maximálne netolerantní.oháňajú sa bohom, čo mňa po ňom, ked v neho neverím.on predsa hovorí " milujte sa a množte sa ", ale nehovorí nič o tom, ako sa majú množiť, to je už len výmysel cirkvi. lebo tá už nevie ako viac urobiť z ľudí ovečky, tak vymýšľa prostriedky, ktorými ich môže trápiť a vydierať.a kde je boh, ked umierajú nevinné deti / splodené prirodzenou cestou/?ako je možné, že to dovolí? a čo výčiny cirkvi? každý normálny človek vie, čo napáchala cirkev v dejinách a pácha ďalej.tak sa tu prosím ťa Veritas neoháňaj hlúposťami, nechaj ľudí, nech každý robí to , čo uzná za vhodné.každý si nesie zodpovednosť za svoje činy.cirkev aj ten váš boh by mali byť radi, že ľudia ešte vôbec chcú mať deti a privádzať ich na tento svet. pôrodnosť klesá a aj skorumpovaná cirkev bude musieť raz prijať AR ako spôsob rozmnožovania sa.a ak tak veľmi chceš diskutovať o bohu a o tom, čo je správne a čo nie, nájdi si nejaký cirkevnícky poltár a nechaj tuto priestor ženám, ktoré pre svoje vytúžené dieťa podstupujú tak veľa a chcú sa normálne porozprávať a podeliť sa o skúsenosti.

Komentáre:
mamatata2019 »
Pi, 05/27/2005 - 13:02

Úplne s tebou súhlasím.Neznášam to farizejstvo ktoré veriaci šíria kde sa dá.Nevedia čo je tolerancia a rešpekt.Nuž asi ich boh málo informoval

mamatata2019 »
So, 05/28/2005 - 16:14

Milá Sijka. Z Tvojho príspevku veľa inteligencie nevyžaruje. Robíš sama to, čo vyčítaš - si totálne zaujatá voči ľuďom, ktorí majú iný názor a iné hodnoty ako máš Ty a si to práve TY, ktorá je netolerantná. Potom tento svet aj vyzerá ako vyzerá. Zlo je vsade, aj medzi veriacimi, aj medzi neveriacimi. Zameraj sa radsej na to dobro a lásku, ktorých je omnoho viac. A pokial viem, toto je diskusia pre vsetkých, nielen pre vyvolených. Vsimni si mna a Gwendu, dokázali sme sa priatelsky porozprávať a mailujeme si aj v súkromí.