dnes má meniny Demeter
zajtra Sabína
26.10. 2020
Z nakupovania online pomocou Cashback Helper môžete profitovať
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Aj najmenšia zmienka o povianočných zľavách vyvolá vo väčšine ľudí predstavu plných nákupných centier. Najmä ženy rady podliehajú lákavým výpredajom, ktoré sú v tomto období viac ako veľkorysé. Ak sa však pri výhodnom nakupovaní chcete vyhnúť preplneným obchodoch, môžete využiť nakupovanie cez internet. To je v posledných rokoch vďaka novým technológiám praktické a jednoduché.

Prieskumy ukazujú, že ženy na rozdiel od mužov v oveľa väčšej miere rady podliehajú nakupovaniu „len tak pre radosť“. Hlavným artiklom v takýchto prípadoch je najmä oblečenie, no v posledných rokoch ženy prispeli aj k predaju elektroniky alebo ručných výrobkov. Aj keď sa môžete v širokom sortimente cítiť prakticky neobmedzene, môže sa stať, že váš vysnívaný kabát, topánky alebo domáce príslušenstvo v predajni jednoducho nenájdete. Aj preto sa čoraz viac zákazníčok obracia na internet a e-shopy.

Výhody a nevýhody nakupovania cez internet

Nakupovanie cez internet sa v posledných rokoch stalo veľmi jednoduchým. Prostredníctvom niekoľkých klikov a stlačení klávesy môžete jednoducho nájsť čo sa vám páči. Oblečenie pre vás a vašu rodinu, módne doplnky, knihy, až po domáce elektrospotrebiče alebo darček pre partnera nájdete v množstve dostupných online obchodov. Internetové obchody taktiež vo väčšine prípadov doručujú objednaný tovar priamo k vám domov, čo môže výrazne uľahčiť život matkám alebo ženám, ktoré sa matkami ešte len stanú.

Online obchody však skrývajú aj negatíva. Ak bežne nevyužívate internetové nakupovanie, príliš široká ponuka tovaru vás môže vystrašiť. Pre nováčikov môže problém predstavovať aj zložité a neprehľadné rozmiestnenie zliav a záruk. Zákaznícke hodnotenia konkrétnych výrobkov, ktoré by v ideálnom prípade mali nahradiť rady entuziastického zamestnanca kamenného obchodu, sú často nespoľahlivé a nejasné. Internetový asistent by mal byť preto tou najlepšou možnosťou, ktorá vám pomôže nájsť tovar tej najvyššej kvality.

 

Správna voľba: Cashback Helper

Jeden z takýchto pomocníkov je Cashback Helper. Je to inovatívna novinka medzinárodnej nákupnej komunity Cashback World, ktorá funguje ako jednoduché rozšírenie v internetovom prehliadači. Automaticky a bezplatne nájde ponuky akýchkoľvek tovarov a služieb podľa vašich predstáv. Na získanie benefitov Cashback Helper-a stačí ísť na www.cashbackworld.com/helper, kde si môžete tohto pomocníka stiahnuť. Jedinou podmienkou je používať jeden z prehliadačov Google Chrome, Mozilla Firefox a Safari, a to na stolovom počítači alebo laptope. Po prihlásení pomocou vašich Cashback World údajov rýchlo nájdete vybrané tovary pre vás alebo vašu rodinu. Keď otvoríte Cashback Helper vo vašom prehliadači, ponúkne vám atraktívnu ponuku rôznych typov tovaru: oblečenie, jedlo, stavebný materiál alebo elektronika. Overení partneri Cashback World-u taktiež často ponúkajú zľavy na tovar, ktorý už je zľavnený. Znamená to, že po zaplatení plnej sumy za tovar sa časť z tejto sumy vráti naspäť na váš účet. Takto sa dá pri kúpe ušetriť dvakrát vďaka benefitom z členstva v medzinárodnej nákupnej komunite Cashback World.

Ak nenájdete to, čo ste hľadali, na druhý deň to môžete skúsiť opäť, keďže všetky ponuky sú aktualizované každý deň a pribúdajú tiež partnerské obchody Cashback World-u. Nepotrebujete žiadne špeciálne zručnosti alebo skúsenosti s prácou na počítači, aby ste toto rozšírenie využívali, navyše je úplne zadarmo.

PR