dnes má meniny Irena
zajtra Zoltán
6.4. 2020
Odporúčané pediatrami
Printer-friendly versionSend by emailPDF version

Z mnohých domácností zmizlo klasické mydlo a ruky si často umývame tekutými mydlami v nádobách s pumpičkou. Viete však, že práve tuhé mydlo je pre vášho drobca to najlepšie? Značka Bupi to vie a preto je na trhu detských mydiel na Slovensku jednotkou. Mnoho odborníkov sa zhodne, že v prvých mesiacoch života bábätko okrem čistej vody a kvalitného mydla žiadnu inú kozmetiku ani nepotrebuje. Siahnite preto po overenej značke, ktorú odporúča Slovenská pediatrická spoločnosť. 

Na výber máte Bupi BABY tuhé mydlo v modrom obale s lanolínom, ktorý mázvláčňujúci a hydratačný účinok na citlivú detskú pokožku. Čistí jemne a šetrne, presne tak, ako to pokožka bábätiek potrebuje. Ružový obal skrýva mydlos kamilkovým extraktom. Výťažok z rumančeka (bisabolol) má na jemnú detskú pokožku upokojujúci a hojivý účinok. Žlté tuhé mydlo s olivovým olejom obsahuje olej z olivových plodov, ktorý pokožku zvláčňuje a chráni pred nadmerným vysúšaním. K trom overeným a odskúšaným tuhým mydlám na to najnežnejšie umývanie časom pribudli dve novinky: Bupi BABY s nechtíkovým extraktom (oranžové) a s mliečnym proteínom v béžovom balení. Nechtík lekársky vďaka svojim hojivým účinkom znižuje podráždenie pokožky, upokojuje a prirodzene ju chráni napríklad pri vzniku zaparenín.

Všetky tuhé mydlá značky Bupi spĺňajú najprísnejšie kritériá na kvalitu a svojím zložením sú vhodné pre bábätká už od narodenia. Aj preto ich odporúča Slovenská pediatrická spoločnosť – pretože sú bez obsahu parafínov, parabénov, farbív či alkoholu. Parfumová zložka je bez obsahu alergénov. To najlepšie, čo svojmu dieťatku okrem lásky môžete dať, je špičková starostlivosť o pokožku najmenších s tuhými mydlami BUPI Baby – už od prvého dňa!

Viac na www.bupi.sk

PR